Spor

Basketbol

112Kayıtlı Öğrenci

Kontenjan Dolu

Top tutuş, aldatmalar(fake), driblig, topla durma, pivot hareketleri, pas çalışması...

Top tutuş, aldatmalar(fake), driblig, topla durma, pivot hareketleri, pas çalışması, turnike çalışması, şut çalışması, maç ve turnuvalar

Engin Dağ

Basketbol Antrenörü

2008-2012 yıllarında Aliağa Belediyesi Basketbol takımında oyuncu olarak yer aldım. 3. Kademe antrenör belgesine sahibim. Ege Üniversitesi Basketbol Antrenörlüğü mezunuyum. Basketbolcu olmak bu hedefe ne kadar güçlü inancınımızın olduğuyla alakalıdır. Yaşam sürecinde doğru yerde doğru yapıların içinde yer aldığı sürece her çocuğumuzun basketbolcu olma şansı vardır. Sisteme geçirdiğimiz bu doğru yapının içinde antrenman bilimi disiplin, sağlıklı beslenme, sorumluluk, takım ruhu, liderlik, cesaret gibi kişisel yeteneklerin hepsi tüm sporcu adaylarını bekliyor.

Ediz Güleryüz

Basketbol Antrenörü

2010 yılında Ege Üniversitesi BESYO spor yöneticiliği bölümünden mezun oldum. 2015 yılında da Adnan Menderes Üniversitesi Pedagojik Formasyon programını bitirdim. Basketbol oynamaya 8 yaşında başladım ve üniversiteyi kazanana kadar aktif oynamaya devam ettim. Üniversite dönemiyle beraber basketbol antrenörlük ve hakemlik kariyerim başladı. 10 senedir basketbol hakemliği ve antrenörlüğü yapmaktayım. Sporcularımızın sağlıklı, başarılı ve en önemlisi iyi bir birey olmaları için gereken davranış alışkanlıklarını kazandırmayı hedefliyoruz.

Eğitmeninizle birlikte düzenlenecektir.

Kayıttan sonra sizlere verilecek antrenman formalarıyla sahaya çıkabilirsiniz.

Temiz spor ayakkabı, tshirt, havlu, su olması yeterli olacaktır.

Antremanlarda başarı gösteren sporcuların lisansı çıkartılıp maçlara çıkma şansı vardır.

Her antreman ortalama 1 saat sürüyor.

KİMLER KAYIT OLABİLİR ?

Yaş : 7 - 12

Cinsiyet : Kadın - Erkek

Süre : 8 AY

Seviye : Giriş

KURS NEREDE ?

Enka Spor Salonu

KURS Planı

Belirsiz

Aylık

50.00 ₺

YORUMLAR