Havuz

Çocuk Stil Yüzme

13Kayıtlı Öğrenci

Kontenjan Müsait

Yüzme sporu tüm vücudu kullanmayı gerektirdiği için çocuklarda kardiyovaskü lir dayanaklılığı arttırır.

Yüzme sporu tüm vücudu kullanmayı gerektirdiği için çocuklarda kardiyovaskü lir dayanaklılığı arttırır, kas gücünü ve vücut esnekliğini kazandırır. Ayrıca yüzme, çocuklarda ve yetişkinlerde psikoterapi özelliği ile de ön plana çıkmaktadır. Tüm dünyada çocukların sosyal ve duygusal gelişimlerinin temeli olarak, fiziksel gelişim temel alınır. Çocukların yaptıkları egzersizler zihinsel ve bedensel gelişimlerinde oldukça önemli rol oynar ve düzenli olarak spor yapan çocuklarda öğrenme kapasitesi ve kendine güven duygusu gelişir. Yüzmeyi öğrenen çocuklar hayatlarının sonraki dönemlerinde özgüveni yüksek bireyler olarak yetişirler. Yüzme kursu süresince çocuklar güler yüzlü profesyonel eğitmen kadrosu ve cankurtaranlarla eğlenip, sosyalleşirken serbest, sırt üstü, kurbağa ve kelebek stillerinde yüzmeyi öğrenirler.

Merve İleri

Yüzme Antrenörü

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde yüzme antrenörlük bölümünü üçüncülük ile tamamladım. 3.kademe kıdemli antrenörüyüm. Türkiye yüzme federasyonunda yüzme hakemliği yapıyorum. Türkiye Sualtı Federasyonu bronz cankurtaranlık belgesine sahibim.

Selen Özçelebi

Yüzme Antrenörü

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği mezunuyum. İkinci kademe yüzme antrenörüyüm. 2017 yılından itibaren gümüş cankurtaranım. Tüplü dalış belgelerine sahibim.

Oğuzhan Erözmen

Yüzme Antrenörü

Lisans eğitimimi Balıkesir Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulunda tamamladım. Aynı üniversitede pedagoji formasyonu alarak eğitimimi tamamladım. 2016-2017-2018 ve 2019 yıllarında Gümüş Cankurtaran olarak çalıştım. Üniversite döneminde iki yıl basketbol antrenörü bir yıl da yüzme antrenörü olarak görev yaptım.

Seda Savaş Kaysı

Yüzme Antrenörü

Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü mezunuyum. Mesleki amaçlı aldığım çeşitli seminer ve kurslar; Türkiye Sualtı Sporları Federayonu Gümüş Cankurtaran ve bronz cankurtaran. Tek yıldız dalış belgesi sahibiyim. Uzman olarak Türkiye Yüzme Federasyonuna bağlı ikinci kademe yüzme antrenörlüğü yapmaktayım. Yüzme antrenörlüğü alanında özel eğitim öğrencilerine yüzme eğitimi veriyorum. Sportif yetenek belirleme ve yönlendirme programı ile performans sporcularını yarışlara hazırlamaktayım.

Dilara Kocakaya

Yüzme Antrenörü

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor yöneticiliği bölümünden mezun oldum. Yüzme eğitmenliğinin yanı sıra pilates eğitmenliği ve tenis antrenörlüğü de yapıyorum. Spor, hayatımın tüm evrelerinde önceliğim oldu.

Diren Çelen

Yüzme Antrenörü

Pamukkale üniversitesi spor yöneticiliği mezunuyum. 9 Eylül Üniversitesi’nde pedagojik formasyonumu alarak eğitimci hayatıma resmi olarak başladım. 2008 yılından bu yana fitness antrenörlüğü yapıyorum. Çocukluğumdan itibaren yaptığım spor, hayatımın ilerleyen döneminde gerek aldığım eğitimle, gerekse sektördeki tecrübemle eğitmenliğe dönüştü.

Şeyma Uyanık

Yüzme Antrenörü

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rekreasyon bölümünde okudum. Teniz antrenörlüğünde uzmanlığım var. Yan dallar; step, aerobik, masaj antrenörlüğü, yoga antrenörlüğü, havuz operatörlüğü ve cankurtaranlık.

Eğitmeninizle birlikte düzenlenecektir.

Dünya genelinde ideal olarak 4 yaş görülür. Ancak çocuğun fiziksel gelişimine göre bu durum farklılık gösterebilir.

Öğrencinin yaşına, fiziksel durumuna ve öğrenme kapasitesine göre değişiklik gösterebilir.

Bone, havuza uygun terlik, mayo, gözlük ve havlu yeterli olacaktır.

Evet, ayrıca cankurtaranlarımız ve eğitmenlerimiz bütün bilgi ve donanıma sahiptir.

Havuzumuz her gün dip temizliği ve ilaçlaması rutin olarak yapılır, her pazartesi bakım günleri gerçekleştirilir. Ayrıca klor, su sıcaklığı ve ph derecesini havuzumuza bulunan panelden takip edebilirsiniz.

KİMLER KAYIT OLABİLİR ?

Yaş : 7 - 16

Cinsiyet : Kadın - Erkek

Süre : 1 AY

Seviye : Giriş

KURS NEREDE ?

Havuz

KURS Planı

Çarşamba - Cuma - Cumartesi - Pazar 15:30-16:30 arası

Aylık

200.00 ₺

YORUMLAR