Spor

Futbol

96Kayıtlı Öğrenci

Kontenjan Müsait

Salı-Perşembe Günleri 2010-2011-2012 doğumlular için, TOKİ Sahası

Futbolun dünyada en çok yaygınlaşmış spor dallarından biri olması ve benzer şekilde ülkemizde fazlaca sevilmesi nedeniyle çocuklarımızın dünyasında da önemli bir yer işgal etmesi dolayısıyla birçok erkek çocuğu için futbolsuz bir hayat düşünülemez. Neredeyse her erkek çocuğu küçük yaşlardan itibaren fırsat bulduğu her ortamda futbol oynama girişiminde bulunur ve bunu yaparken kendini en çok beğendiği futbolcu olarak hayal eder.

Zeki Uyar

Futbol Antrenörü

Aliağaspor'un 1997 yılında A takımı kadrosuna katılma başarısını gösterdim. 2009 yılına kadar Aliağaspor, Akhisarspor ve Menemen Bld. spor takımlarında profesonel olarak futbol oynadım. 2010 yılından bu yana Aliağa Belediyesi bünyesinde spor eğitmeni olarak görev yapıyorum. Kazanmış olduğum deneyim ve bilgi birikimlerini öğrencilerime aktarmaya çalışıyorum. Kariyerimde temel amacım Türk futboluna hizmet edecek ve topluma faydalı olabilecek sporcular yetiştirmeye devam etmektir.

Alper Peker

Futbol Antrenörü

Mehmet Ateş

Futbol Antrenörü

Ege Üniversitesi futbol antrenörlüğü, 9 Eylül Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunuyum. 9 yaşımdan beri futbol oynuyorum. Gerek profesyonel gerek amatör bir çok futbol takımında oyunculuk yapma şansını yakaladım. Antrenörlük mezunu olduktan sonra öğrendiklerimi ve tecrübelerimi öğrencilerime aktarmak için çabalıyorum. Hedefim iyi birey, iyi sporcu, topluma ve milletimize faydalı bireyler yetiştirmek.

Mehmet Taş

Futbol Antrenörü

Futbol Antrenörlüğü

Eğitmeninizle birlikte düzenlenecektir.

Yetenekli ise 11 yaşında seçilebilir.

Futbol disiplini ve özverili çalışmayı gerektirir. Çocuğunuzun eğitimine futbolun zararlı değil aksine faydalı etkileri olacaktır.

Su, yedek atlet, havlu getirmesi yeterli olacaktır.

Eğitiminizi tamamladıktan sonra maçlara dahil olacaksınız.

Antremanları çocuklarımızın ders programına göre ayarlıyoruz.

Futbol turnuvası her yıl Mart ayında başlıyor.

Hayır 15 tatilde kursa ara veriyoruz.

Biz antreman sahasında hazır bulunuyoruz, çoğunluk sağlandığında çok şiddetli yağmıyorsa antreman yapıyoruz.

KİMLER KAYIT OLABİLİR ?

Yaş : 7 - 9

Cinsiyet : Kadın - Erkek

Süre : 8 AY

Seviye : Giriş

KURS NEREDE ?

TOKİ Sahası (Sabah Grubu)

KURS Planı

Salı-Perşembe Sabah Grubu 2010-11-12 Doğumlular

Aylık

50.00 ₺

YORUMLAR