Spor

Güreş

10Kayıtlı Öğrenci

Kontenjan Müsait

Güreş kursuna katılan öğrenci, temel güreş eğitimin yanında alacağı jimnastik, kuvvet ve koordinasyon eğitimleri sayesinde daha özgüvenli ve başarılı oluyor.

Güreş kursuna katılan öğrenci, temel güreş eğitimin yanında alacağı jimnastik, kuvvet ve koordinasyon eğitimleri sayesinde daha özgüvenli ve başarılı oluyor. Kursta verilen eğitimler sayesinde sporcunun gerek günlük hayatında gerekse eğitim hayatında daha düzenli ve başarılı olduğu gözlemlenmiştir. Yıllardır verdiğimiz eğitimlerin sonucu olarak üniversite okuyan birçok başarılı öğrencimiz bulunmaktadır. Bu da sporun eğitime engel değil destek olduğunun göstergesidir.

Emin Kınabaş

Güreş Antrenörü

Güreş ile 7 yaşında tanıştım. Bulgaristan’daki spor okulu eğitimim ardından 1990-1994 yılları arasında Denizli Güreş Eğitim Merkezi’nde güreş hayatıma devam ettim. Sonrasında da transfer olduğum İzmir ve İstanbul kulüplerinde ulusal ve uluslararası başarılara imza attım. 10 Yıldır Aliağa Belediyesi’nde Güreş Antrenörü olarak görev almaktayım. Amacım sadece iyi bir sporcu yetiştirmek değil aynı zamanda da iyi bireyler yetiştirerek ülkemize kazandırmak.

Eğitmeninizle birlikte düzenlenecektir.

Hayır, kısalmaz.

Hayır engellemez. Aksine okul başarısına katkı sağlar.

Tabi ki şampiyon olabilir. Şampiyon olmak için çok çalışmayı disiplinli olmayı ve fedakârlıklar yapmayı gerektirir.

Her spor dalında olduğu gibi güreş sporunda da sakatlıklar yaşanabilir.

KİMLER KAYIT OLABİLİR ?

Yaş : 9 - 17

Cinsiyet : - Erkek

Süre : 8 AY

Seviye : Giriş

KURS NEREDE ?

Güreş Salonu

KURS Planı

Haftaiçi Her Gün 18.00-19.00

Aylık

50.00 ₺

YORUMLAR