Havuz

Serbest Kullanım

37Kayıtlı Öğrenci

Kontenjan Müsait

Aliağa Gençlik Merkezi bünyesindeki havuzumuzdan gün içerisinde "saatlik" olarak kiralama yaparak, kullanabilirsiniz.

Aliağa Gençlik Merkezi bünyesindeki havuzumuzdan gün içerisinde "saatlik" olarak kiralama yaparak, kullanabilirsiniz.  Pazar ve Pazartesi bakım günü olması sebebiyle havuzumuz kapalıdır. Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günü müsaitlik durumuna göre havuzdan yararlanabilirsiniz. Ayrıca havuzumuz Salı günü 17.00 - 18.00 / Perşembe günü 17:00 - 18:00  saatleri arasında sadece kadın üyelerimize aittir.

Seda Savaş Kaysı

Yüzme Antrenörü

Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü mezunuyum. Mesleki amaçlı aldığım çeşitli seminer ve kurslar; Türkiye Sualtı Sporları Federayonu Gümüş Cankurtaran ve bronz cankurtaran. Tek yıldız dalış belgesi sahibiyim. Uzman olarak Türkiye Yüzme Federasyonuna bağlı ikinci kademe yüzme antrenörlüğü yapmaktayım. Yüzme antrenörlüğü alanında özel eğitim öğrencilerine yüzme eğitimi veriyorum. Sportif yetenek belirleme ve yönlendirme programı ile performans sporcularını yarışlara hazırlamaktayım.

Diren Çelen

Yüzme Antrenörü

Pamukkale üniversitesi spor yöneticiliği mezunuyum. 9 Eylül Üniversitesi’nde pedagojik formasyonumu alarak eğitimci hayatıma resmi olarak başladım. 2008 yılından bu yana fitness antrenörlüğü yapıyorum. Çocukluğumdan itibaren yaptığım spor, hayatımın ilerleyen döneminde gerek aldığım eğitimle, gerekse sektördeki tecrübemle eğitmenliğe dönüştü.

Şeyma Uyanık

Yüzme Antrenörü

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rekreasyon bölümünde okudum. Teniz antrenörlüğünde uzmanlığım var. Yan dallar; step, aerobik, masaj antrenörlüğü, yoga antrenörlüğü, havuz operatörlüğü ve cankurtaranlık.

Eğitmeninizle birlikte düzenlenecektir.

Bone, havuza uygun terlik, mayo, gözlük ve havlu yeterli olacaktır.

Evet, ayrıca cankurtaranlarımız ve eğitmenlerimiz bütün bilgi ve donanıma sahiptir.

Havuzumuz her gün dip temizliği ve ilaçlaması rutin olarak yapılır, her pazartesi bakım günleri gerçekleştirilir. Ayrıca klor, su sıcaklığı ve ph derecesini havuzumuza bulunan panelden takip edebilirsiniz.

Evet, Türkiye Su Altı Sporları federasyonunun vermiş olduğu eğitimlerde başarılı olarak gerekli tüm ilk yardım bilgilerine sahiptirler.

KİMLER KAYIT OLABİLİR ?

Yaş : Kısıtlama Yok

Cinsiyet : Kadın - Erkek

Süre : 1 GÜN

Seviye : Giriş

KURS NEREDE ?

Havuz

KURS Planı

Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi (18:30,21:30)

10.00 ₺

YORUMLAR