Havuz

Yetişkin Yüzme Kursu

3Kayıtlı Öğrenci

Kontenjan Müsait

Aynı organlar aynı kas dokusu ve vücut yapısına sahibiz, dolayısıyla tüm insanlar gibi siz de yüzme öğrenebilirsiniz.

Aynı organlar aynı kas dokusu ve vücut yapısına sahibiz, dolayısıyla tüm insanlar gibi siz de yüzme öğrenebilirsiniz. Yüzme bilmeyen insanların su ile ilgili problemleri farklılık gösterir. Derslerimizin içeriği sizin ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmaktadır. Kişinin suya karşı psikolojisi, spor geçmişi gibi faktörler uzman eğitmenlerimiz tarafından test edilir. Kursta su içerisinde doğru nefes alma ve nefes verme, su üzerinde kalabilme, doğru ayak vuruşu ve kol çekişleri gibi temel bilgileri öğretilir. Bu temel bilgileri öğrendikten sonra egzersizler antrenörlerimiz eşliğinde pratiğe dökülerek uygulanır. Yüzme kursumuz her yaşa uygun programlar ve uzman eğitmenler eşliğinde sonuç alacak şekilde yapılır. Aldığınız eğitimden sonra havuzda ve denizde dilediğiniz gibi yüzebilir, aileniz ve arkadaşlarınızla mutlu bir tatil geçirebilirsiniz.

Selen Özçelebi

Yüzme Antrenörü

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği mezunuyum. İkinci kademe yüzme antrenörüyüm. 2017 yılından itibaren gümüş cankurtaranım. Tüplü dalış belgelerine sahibim.

Oğuzhan Erözmen

Yüzme Antrenörü

Lisans eğitimimi Balıkesir Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulunda tamamladım. Aynı üniversitede pedagoji formasyonu alarak eğitimimi tamamladım. 2016-2017-2018 ve 2019 yıllarında Gümüş Cankurtaran olarak çalıştım. Üniversite döneminde iki yıl basketbol antrenörü bir yıl da yüzme antrenörü olarak görev yaptım.

Seda Savaş Kaysı

Yüzme Antrenörü

Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü mezunuyum. Mesleki amaçlı aldığım çeşitli seminer ve kurslar; Türkiye Sualtı Sporları Federayonu Gümüş Cankurtaran ve bronz cankurtaran. Tek yıldız dalış belgesi sahibiyim. Uzman olarak Türkiye Yüzme Federasyonuna bağlı ikinci kademe yüzme antrenörlüğü yapmaktayım. Yüzme antrenörlüğü alanında özel eğitim öğrencilerine yüzme eğitimi veriyorum. Sportif yetenek belirleme ve yönlendirme programı ile performans sporcularını yarışlara hazırlamaktayım.

Dilara Kocakaya

Yüzme Antrenörü

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor yöneticiliği bölümünden mezun oldum. Yüzme eğitmenliğinin yanı sıra pilates eğitmenliği ve tenis antrenörlüğü de yapıyorum. Spor, hayatımın tüm evrelerinde önceliğim oldu.

Şeyma Uyanık

Yüzme Antrenörü

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rekreasyon bölümünde okudum. Teniz antrenörlüğünde uzmanlığım var. Yan dallar; step, aerobik, masaj antrenörlüğü, yoga antrenörlüğü, havuz operatörlüğü ve cankurtaranlık.

Eğitmeninizle birlikte düzenlenecektir.

Öğrencinin yaşına, fiziksel durumuna ve öğrenme kapasitesine göre değişiklik gösterebilir.

Bone, havuza uygun terlik, mayo, gözlük ve havlu yeterli olacaktır.

Evet, ayrıca cankurtaranlarımız ve eğitmenlerimiz bütün bilgi ve donanıma sahiptir.

Havuzumuz her gün dip temizliği ve ilaçlaması rutin olarak yapılır, her pazartesi bakım günleri gerçekleştirilir. Ayrıca klor, su sıcaklığı ve ph derecesini havuzumuza bulunan panelden takip edebilirsiniz.

Evet, Türkiye Su Altı Sporları federasyonunun vermiş olduğu eğitimlerde başarılı olarak gerekli tüm ilk yardım bilgilerine sahiptirler.

KİMLER KAYIT OLABİLİR ?

Yaş : 15+

Cinsiyet : Kadın - Erkek

Süre : 1 AY

Seviye : Giriş

KURS NEREDE ?

Havuz

KURS Planı

Çarşamba - Cuma 11.30 - 14:30 arası

Aylık

300.00 ₺

YORUMLAR